Zámok Linus® Smart Lock je uznávaný za svoj vynikajúci dizajn na prestížnych oceneniach Plus X Awards

/Yale/yalelockSK/aktuality/oceneni-linus.jpg

Náš Linus® Smart Lock bol ocenený v štyroch rôznych kategóriách za inovatívnu technológiu, vysokú kvalitu, výnimočný dizajn a inteligentný a ľahko použiteľný operačný systém.

Ocenenie Plus X Award s medzinárodnou porotou z 80 priemyselných odvetví, 23 strategickými partnermi a viac ako 700 zúčastnenými medzinárodnými značkami je najväčším svetovým ocenením za inovácie v oblasti technológií, športu a životného štýlu. Sme preto hrdí na to, že náš nový zámok Linus® Smart Lock práve získal 4 pečate schválenia v nasledujúcich kategóriách: inovácia, vysoká kvalita, dizajn a funkčnosť.

Zavedené pečiate kvality ocenenia Plus X Award slúžia spotrebiteľom už 18 rokov ako pomôcka pri identifikácii inovatívnych a vysoko kvalitných výrobkov, ktoré sa oplatí kúpiť. Tento rok sa náš Linus® Smart Lock dostal aj do tohto exkluzívneho zoznamu!

Ako produkt, ktorý bol ocenený v 4 rôznych kategóriách, porotu zaujala predovšetkým pokroková technológia zabudovaná do inteligentného zámku, ako aj vysoká kvalita produktu. To viedlo k tomu, že spoločnosť Linus® získala pečať aj za inováciu.

Okrem toho bol v kategórii dizajnu uznaný jednoduchý, elegantný dizajn zariadenia Linus® Smart Lock, zatiaľ čo veľká užívateľská prívetivosť a inovatívne funkcie si vyslúžili štvrtú a poslednú pečať funkčnosti.

Ako produkt, ktorý bol ocenený v 4 rôznych kategóriách, sa Linus® automaticky kvalifikoval so šancou na prestížne ocenenie Najlepší produkt roka, ktorého víťazi budú vyhlásení 15. mája 2021!